După victoria cu Recolta Dorolt, SCM Zalău merge la victorie la Unirea Ungheni

⚽ Sâmbătă, 06.03.2021, începând cu ora 13.00, SCM Zalău va susţine ultimul amical al iernii, urmând să întâlnească, în deplasare, Unirea Ungheni ⚽

⚽ În cadrul unui meci amical, penultimul dinaintea reluării campionatului, SCM Zalău a învins cu scorul de 2-0👍 formaţia sătmăreană, Recolta Dorolt⚽

💪 Golurile echipei noastre au fost marcate de Cristin Jalba, în minutul 40, dintr-o fază fixă, iar golul al doilea a fost înscris de Mihai Petra, în minutul 51.

SCM Zalău: Miron (min. 45, A. Pop) – Vişan (min. 45, F. Pop), Dulap (min. 60, Kis), Jalbă, Iustin (min. 60, Cohan), Duma (min. 70, Forna), Onicaş (min. 70, Cubaş), Calugher (min. 70, Cozma), Jula (min. 45, Culda), Istrate şi Petra. Antrenori: Marius Paşca (principal) şi Alexandru Pop (secund)