Primăria Municipiului Zalău are cont și de TikTok

Pentru o mai bună legătură cu cetățenii, Primăria Municipiului Zalău și-a făcut cont pe mai multe rețele sociale. Contul de Facebook este deja cunoscut și numără circa 14.000 de urmăritori.
Primăria Zalău și-a făcut cont și pe Instagram, iar mai recent și pe platforma TikTok. Primăria are și un canal de youtube cu 178 de abonați unde pot fi vizualizate live toate ședințele Consiliului Local Zalău.
„Dorim să fim mai aproape de cetățeni și să comunicăm deschis despre proiectele, lucrările și inițiativele care dau formă orașului nostru.
Pe TikTok veți putea urmări imagini din teren, actualizări din administrație și momente din viața de zi cu zi a Zalăului.
Suntem aici pentru voi, iar dacă aveți întrebări, sugestii sau sesizări, vă încurajăm să ne scrieți prin intermediul canalelor oficiale.
📲 Ne găsiți și pe:
🔹 Instagram: @primaria_zalau
🔹 Website: www.zalausj.ro
🔹 TikTok: @primaria.zalau”, se arată într-un comunicat transmis de administrația locală. 

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *