Ardealul Crișeni, singura echipă cu punctaj maxim după primele 4 etape în Liga a IV-a
AJF Sălaj, for condus de Daniel Sabou a publicat rezultatele etapei a 4-a din Liga a IV-a Seniori.
Someș Odorhei a înregistrat scorul etapei, după ce a bătut la scor 7-1 pe AS Creaca Jac. A fost etapa fără egal, cu 6 victorii și tot atâtea înfrângeri.
Ardealul Crișeni a reușit să lege a patra victorie după ce a bătut cu 4-1 pe Inter Cizer, astfel că echipa finanțată de primarul Călin Morar este singura din județ care are punctaj maxim (12 puncte) după primele patru etape.
![](https://i0.wp.com/monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/07/banner-paulo-gepa.jpg?resize=747%2C85)
![](https://i0.wp.com/monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2021/06/LOGO-CONF-METAL-SRL.jpg?resize=750%2C75)
![](https://i0.wp.com/monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/08/banner-pescuit-sarmasag-2.jpg?resize=748%2C177)
![](https://i0.wp.com/monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/06/diana2.jpg?resize=751%2C255)
![](https://i0.wp.com/monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2023/01/banner-site-centru-varstnici-ciobanca.jpg?resize=750%2C75)