Clubul SCO Jibou deschide secție de volei
🫶 Începând cu data de 8 ianuarie, clubul fanion al Jiboului, coordonat de Primăria Jibou deschide înscrierile pentru cea mai nouă secție din familia noastră sportivă – SECȚIA DE VOLEI! Este o oportunitate minunată pentru toți cei care iubesc acest sport sau doresc să înceapă o nouă călătorie în lumea voleiului.
🎗 Indiferent dacă sunteți un începător curios sau un jucător experimentat, suntem aici pentru a vă ghida și a vă ajuta să vă dezvoltați în acest sport captivant. Veți avea ocazia de a învăța de la antrenori calificați și de a juca pe terenuri moderne.
📝Pentru a vă înscrie sau pentru a afla mai multe detalii despre secția de volei a SCOJibou, nu ezitați să ne contactați la 0741091721
✅ Condiții: băieți și fete cu vârste între 7-18 ani
💜🤍♥️ Unim forțele, depășim limitele! 🇱🇻 🇱🇻 🇱🇻
#SCOJibou #InvestimInViitor #CrestemCampioni #Volei #Sport
![](https://i0.wp.com/monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2021/06/LOGO-CONF-METAL-SRL.jpg?resize=750%2C75)
![](https://i0.wp.com/monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/08/banner-pescuit-sarmasag-2.jpg?resize=748%2C177)
![](https://i0.wp.com/monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/06/diana2.jpg?resize=751%2C255)