Concurs de pescuit staționar „Cupa Pensionarului Sălăjean” pentru pensionarii sălăjeni
Pensionarii sălăjeni și-au întins, astăzi, undițele pe malurile barajului de acumulare Vârșolț, cu prilejul celei de-a X-a ediții a concursului de pescuit staționar „Cupa Pensionarului Sălăjean”, organizat de Casa de Ajutor Reciproc a Pensionarilor Zalău și Asociația Vânătorilor și Pescarilor Sălaj, cu sprijinul financiar al Consiliului Județean Sălaj.
![🚮](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f6ae.png)
![🏆](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbe/1/16/1f3c6.png)
![🥇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1/16/1f947.png)
![](https://i0.wp.com/monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2021/06/LOGO-CONF-METAL-SRL.jpg?resize=750%2C75)
![](https://i0.wp.com/monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/08/banner-pescuit-sarmasag-2.jpg?resize=748%2C177)
![](https://i0.wp.com/monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/06/diana2.jpg?resize=751%2C255)