Conducerea Primăriei Municipiului Zalău, alături de absolvenții facultății de Geografie, extensia universitară Zalău
Pentru stundenții specializării Geografia Turismului de la Universitatea Babeș-Bolyai, Facultatea de Geografie, extensia universitară Zalău, astăzi „a sunat” cel din urmă clopoțel, într-un eveniment festiv ce a avut loc în Amfiteatrul Parcului Central din Zalău.
Primarul Ionel Ciunt, împreună cu viceprimarii Teodor Bălăjel și Nicole Fazakas și cu administratorul public Călin Cristian Forț au onorat invitația conducerii facultății de a fi alături de absolvenții Promoției 2024 în acest moment special.
![🟣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f7e3.png)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2021/06/LOGO-CONF-METAL-SRL-300x30.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2023/01/premiumstaff3-300x71.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/08/banner-pescuit-sarmasag-2-300x71.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/06/diana2-300x102.jpg)