Dinu Moldovan, noul antrenor al SCO Jibou. A jucat împotriva Real Madrid
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/07/banner-paulo-gepa-300x34.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2021/06/LOGO-CONF-METAL-SRL-300x30.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/08/banner-pescuit-sarmasag-2-300x71.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/06/diana2-300x102.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2023/01/banner-site-centru-varstnici-ciobanca-300x30.jpg)
Un nume legendar se alătură SCO Jibou! ![🏆](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbe/1/16/1f3c6.png)
![📣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1/16/1f4e3.png)
![🟣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f7e3.png)
![🔴](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1/16/1f534.png)
![⚪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1/16/26aa.png)
![⚽](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/taf/1/16/26bd.png)
![♻️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf8/1/16/267b.png)
„Suntem încântați să îl avem alături de noi pe Dinu Moldovan și suntem siguri că experiența sa bogată și abilitățile sale de lider vor aduce un nou suflu și succes echipei noastre. Să îl întâmpinăm cu entuziasm și să îl susținem în această nouă călătorie către victorie!”, transmite conducerea clubului SCO Jibou.