Grupul vocal „Zestrea” organizează selecție pentru noi membri
![🎼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcc/1/16/1f3bc.png)
![‼️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t77/1/16/203c.png)
-calități vocale deosebite
– disponibilitatea de a participa o dată pe săptămână la repetiții (miercurea, de la ora 16.00 la 17.00)
-disponibilitatea de a participa la spectacole și alte activități ale Casei Municipale de Cultură Zalău, inclusiv în zile de sâmbătă, duminică și sărbători legale.
![🎤](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7e/1/16/1f3a4.png)
![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
Cei interesați se pot înscrie prin depunerea cererii de înscriere la sediul instituției sau prin email: cmczalau@yahoo.com, până la data de 24 octombrie 2023, de luni până joi, în intervalul 8:00-16:00 și vineri, în intervalul 8:00-13:00.
![](https://i0.wp.com/monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2021/06/LOGO-CONF-METAL-SRL.jpg?resize=750%2C75)
![](https://i0.wp.com/monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/08/banner-pescuit-sarmasag-2.jpg?resize=748%2C177)
![](https://i0.wp.com/monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/06/diana2.jpg?resize=751%2C255)
![](https://i0.wp.com/monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2023/01/banner-site-centru-varstnici-ciobanca.jpg?resize=750%2C75)