Liga a IV-a: CS Barcău Nușfalău este noua campioană a județului Sălaj
✌🏻 În urma partidei cu Inter Cizer disputată în această după amiază, în care Barcău a obținut cea de-a XVI-a victorie consecutivă, echipa CS Barcău Nușfalău a devenit matematic campioană județeană. 🔥
„🙏 Mulțumim tuturor celor care au făcut posibilă realizarea acestei performanțe extraordinare pentru comuna Nușfalău.
🙏 Mulțumim jucătorilor, antrenorilor, conducătorilor, susținătorilor, spectatorilor, dar mai ales sponsorilor și partenerilor care au susținut activitatea clubului în acest an!”, transmite conducerea clubului.
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2021/06/LOGO-CONF-METAL-SRL-300x30.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2023/01/premiumstaff3-300x71.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/08/banner-pescuit-sarmasag-2-300x71.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/06/diana2-300x102.jpg)