Lucrările la parcul de joacă și de recreere din Romita au fost finalizate
Primaria Comunei Romanasi a finalizat lucrarile la Parcul de joaca si recreere din localitatea Romita, obiectiv dedicat copiilor si nu numai, unde copii se vor putea juca si recreea intr-un mod civilizat si curat sa isi petreaca timpul liber.
Primăria Comunei Românași este condusă de primarul liberal Buda Ioan, un primar performant care a realizat multe proiecte de investiții prin care a ridicat nivelul de trai și confortul cetățenilor din comunitate.
![](https://i0.wp.com/monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/07/banner-paulo-gepa.jpg?resize=747%2C85)
![](https://i0.wp.com/monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2021/06/LOGO-CONF-METAL-SRL.jpg?resize=750%2C75)
![](https://i0.wp.com/monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/08/banner-pescuit-sarmasag-2.jpg?resize=748%2C177)
![](https://i0.wp.com/monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/06/diana2.jpg?resize=751%2C255)
![](https://i0.wp.com/monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2023/01/banner-site-centru-varstnici-ciobanca.jpg?resize=750%2C75)