Mesajul primarului Ionel Ciunt cu ocazia Zilei Mondiale a Educației
📚Pentru un viitor frumos și sigur, cea mai bună investiție este în #EDUCAȚIE, iar prezentul și mai ales viitorul nostru depinde în mare măsură de ceea ce se întâmplă în acest domeniu.
#Ziua_Mondială_a_Educației, pe care o sărbătorim astăzi, o dedicăm celor care modelează suflete și formează caractere, celor care făuresc oamenii de mâine ➡️ educatori, învățători și profesori.
🙏Cu sentimente de prețuire și respect mulțumesc tuturor cadrelor didactice pentru generozitatea și dăruirea cu care modelează suflete și formează caractere.
Felicitări și La Mulți Ani!
#5_Octombrie
#Ziua_Mondială_a_Educației
- Primarul Municipiului Zalău,
- Ionel Ciunt
![](https://i0.wp.com/monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/07/banner-paulo-gepa.jpg?resize=747%2C85)
![](https://i0.wp.com/monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2021/06/LOGO-CONF-METAL-SRL.jpg?resize=750%2C75)
![](https://i0.wp.com/monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/08/banner-pescuit-sarmasag-2.jpg?resize=748%2C177)
![](https://i0.wp.com/monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/06/diana2.jpg?resize=751%2C255)
![](https://i0.wp.com/monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2023/01/banner-site-centru-varstnici-ciobanca.jpg?resize=750%2C75)