Primărul Albert Nicolae a început lucrările la terenul sintetic de mini-fotbal din Fildu de Mijloc
Primăria Fildu de Jos condusă de primarul Albert Nicolae anunță că a demarat o nouă investiției pentru comunitate. Cetățenii din localitatea Fildu de Mijloc vor beneficia de un teren sintetic de mini-fotbal, o investiție binevenită pentru iubitorii de sport și mișcare. Finanțarea este asigurată de la bugetul local, iar proiectul va fi finalizat în acest an.
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2021/06/LOGO-CONF-METAL-SRL-300x30.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2023/01/premiumstaff3-300x71.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/08/banner-pescuit-sarmasag-2-300x71.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/06/diana2-300x102.jpg)