![➡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png)
Societatea Citadin, aflată în subordinea Primăriei Zalău și coordonată de viceprimarul Toedor Bălăjel, a intervenit deja pe strada Armoniei și Aleea Ritmului cu lucrări de reparații alei carosabile și peietonale, amenajare parcări, realizarea rețelei de canalizare pluvială, rețea de date (canalizații), amenajarea trotuarelor și înlocuirea rețelei de iluminat public. În perioada următoare, Societatea de Administrare a Domeniului Public va interveni cu marcaje în zona parcărilor.