Vizită a reprezentanților ADR Nord-Vest la Consiliul Județean Sălaj
👥 Președintele Consiliului Județean Sălaj, Dinu Iancu-Sălăjanu, și vicepreședintele Szilágyi Róbert-István au primit, luni, 16 octombrie, vizita unei delegații a Agenției de Dezvoltare Regională (ADR) Nord-Vest, condusă de directorul general adjunct Csilla Hegedüs.
📊 În cadrul întâlnirii au fost abordate o serie de subiecte de interes, cu accent pe oportunitățile de investiții în județul Sălaj, proiectele strategice ale administrației județene, precum și finanțările externe nerambursabile disponibile pentru dezvoltarea durabilă a județului și creșterea calității vieții locuitorilor.
![](https://i0.wp.com/monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2021/06/LOGO-CONF-METAL-SRL.jpg?resize=750%2C75)
![](https://i0.wp.com/monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/08/banner-pescuit-sarmasag-2.jpg?resize=748%2C177)
![](https://i0.wp.com/monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/06/diana2.jpg?resize=751%2C255)
![](https://i0.wp.com/monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2023/01/banner-site-centru-varstnici-ciobanca.jpg?resize=750%2C75)