Consiliul Județean a recepționat lucrările pe DJ 108D, de la Cehu Silvaniei – limită Maramureș
În cursul zilei de azi, 13 decembrie, a avut loc recepția lucrărilor de reabilitare a DJ 108D: Cehu Silvaniei – limită județ Maramureș, în lungime de 4,3 kilometri.
![🤝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t64/1/16/1f91d.png)
Lucrările de reabilitare și modernizare a DJ 108D sunt derulate în cadrul unui proiect implementat de Consiliul Județean Sălaj și finanțat prin Programul Operațional Regional 2014-2020.
![🦺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/1f9ba.png)