Mercator Transilvania angajează asistent vânzări piese auto

Angajăm: Asistent vanzari in domeniul piese auto

Compania noastră caută colegi pentru vanzarea pieselor provenite din dezmembrari

Candidatul ideal:

– cunoștințe în operarea PC-ului: folosirea pachetului Microsoft Excel;

– cunoștințe intemeite în domeniul auto;

– persoană responsabilă și ordonată;

– seriozitate, punctualitate, pentru sarcinile si atribuțiile din fisa postului;

– cunostintele în limbi străine reprezintă un avantaj;

Responsabilități:

– vanzarea pieselor auto provenite din dezmembrari;

– identificarea si catalogarea pieselor auto, ofertarea pieselor catre clienti ;

– promovarea produselor firmei prin canale prestabilite;

– atragerea de noi clienti ;

– preluarea comenzilor;

– proceduri post-vanzare

Oferim:

– Pachet salarial atractiv ;

– Posibilitatea unui job stabil intr-o echipa de profesionisti;

– Transport gratuit;

– Suport logistic si tehnic;

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *