Anunț de angajare – SC Coral Impex SRL, punct lucru Zalău

Societatea SC CORAL IMPEX SRL, firma numarul 1 pe piata din Romania in prestarea serviciilor de deratizare, dezinsectie si dezinfectie, angajeaza personal calificat sau necalificat pentru postul de Agent DDD sau Operator DDD in vederea calificarii pentru postul de Agent DDD, atat full-time cat si part-time, pentru punctul de lucru din Zalau.

Cerinte:

– Disponibil la deplasari;

– Bun coechipier;

– Permis de conducere cat. B CONSTITUIE UN AVANTAJ

Responsabilitati:

– Se deplaseaza la clientii unde urmeaza a fi executate serviciile DDD;

– Executa tratamente DDD conform procedurilor interne si a cunostintelor insusite in timpul calificarii;

– Manevreaza utilajele DDD in conformitate cu instuctiunile de utilizare ale fiecarui tip de aparat;

Beneficii oferite:

– Cursuri pentru calificare;

– Prime de sarbatori;

– Prime in functie de performanta angajatilor;

– Transport decontat de catre societate;

– Diurna pentru deplasare, cazare la hotel asigurata de societate pentru  deplasari;

– Spor de vechime, spor de sofer(daca se detine carnet de conducere cat. B), etc.

– Tichete de masa;

– Alte beneficii.

Persoanele interesate sunt rugate sa ne contacteze la numarul de telefon: 0260/654286

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *