Beneficiarii centrelor de zi din Zalău sărbătoriți de conducerea Primăriei
✨Ziua Internațională a Femeii, sărbătorită la Centrele de zi pentru persoane vârstnice din subordinea DAS Zalău.
🌷Astăzi, 13 martie, seniorii de la cele două Centre de zi pentru persoane vârstnice „Tinerețe fără Batrânețe” și „A doua familie”, din cadrul Direcției de Asistență Socială Zalău, au marcat Ziua Internațională a Femeii printr-un eveniment festiv.
💐În semn de apreciere pentru contribuția pe care doamnele o aduc în societate, conducerea Primăriei Municipiului Zalău, reprezentată de primarul Ionel Ciunt și viceprimarii Teodor Bălăjel și Nicolae Fazakas au fost alături de beneficiarii centrelor, oferindu-le flori doamnelor prezente, împreună cu urări de La Mulți Ani!
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2021/06/LOGO-CONF-METAL-SRL-300x30.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2023/01/premiumstaff3-300x71.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/08/banner-pescuit-sarmasag-2-300x71.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/06/diana2-300x102.jpg)