Bicicletă sustrasă, recuperată de polițiștii din Nușfalău
Miercuri, 7 februarie a.c., polițiștii din Nușfalău au identificat și cercetat un bărbat de 64 de ani, din localitatea sălăjeană Peceiu, care, la data de 25 august 2023 ar fi sustras o bicicletă din fața unui imobil din localitatea Nușfalău, cauzând un prejudiciu de 500 de lei.
Polițiștii din Nușfalău au recuperat bicicleta sustrasă și au restituit-o proprietarului.
În cauză a fost întocmit dosar penal sub aspectul săvârșirii infracțiunii de furt, iar polițiștii continuă cercetările, în vederea documentării întregii activități infracționale a celui în cauză.
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2021/06/LOGO-CONF-METAL-SRL-300x30.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2023/01/premiumstaff3-300x71.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/08/banner-pescuit-sarmasag-2-300x71.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/06/diana2-300x102.jpg)