Consiliul Județean Sălaj face angajări. Concursuri pentru ingineri de drumuri, căi ferate, poduri și construcții
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2021/04/logo-fort-silvan.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2021/03/IMG-20210325-WA0019.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2021/03/IMG-20210325-WA0014.jpg)
1. Consiliul Judeţean Sălaj organizează concurs, în data de 02.08.2021, ora 10.00, proba scrisă, la sediul din Zalău, Piaţa 1 Decembrie 1918 nr.11, pentru următoarea funcţie publică de execuţie: Consilier, clasa I, grad profesional superior.
Condiţii specifice: studii universitare de licență absolvite cu diplomă de licenţă sau echivalentă, în domeniul ştiinţelor inginereşti, specializarea căi ferate, drumuri şi poduri sau construcţii civile, industriale şi agricole; vechime minimă în specialitatea studiilor necesare exercitării funcţiei publice: 7 ani.
2. Consiliul Judeţean Sălaj organizează concurs, în data de 03.08.2021, ora 10.00, proba scrisă, la sediul din Zalău, Piaţa 1 Decembrie 1918 nr.11, pentru următoarea funcţie publică de execuţie: Consilier, clasa I, grad profesional principal.
Condiţii specifice: studii universitare de licență absolvite cu diplomă de licenţă sau echivalentă, în domeniul ştiinţelor inginereşti, specializarea căi ferate, drumuri şi poduri sau construcţii civile, industriale şi agricole; vechime minimă în specialitatea studiilor necesare exercitării funcţiei publice: 5 ani.
Mai multe detalii pe site-ul oficial al Consiliului Județean Sălaj.