Subprefectul Adriana Sabou a condus şedinţa lunară a Colegiului Prefectural
Instituţia Prefectului Sălaj a organizat, joi, în sala ”Iuliu Maniu”, sub coordonarea subprefectului Adriana Sabou, şedinţa lunară a Colegiului Prefectural. Pe ordinea de zi s-au aflat: – prezentarea stadiului activităților … Read More




















