Marcel Ciolacu, despre impozitarea marilor companii: Eu cred că este o măsură bună
Premierul Marcel Ciolacu este de părere că impozitarea marilor companii este o măsură bună şi nu crede că este potrivit să se renunţe la această impozitare. Ciolacu a explicat că … Read More




















