Primarul Mihai Lazăr a împărțit flori și mărțișoare femeilor din Șimleu Silvaniei
Primarul Orașului Șimleu Silvaniei, Mihai Lazăr, a împărțit azi, cu ocazia primei zile de primăvară, flori și mărțișoare, doamnelor și domnișoarelor din oraș.
Tânărul primar a făcut un tur pe străzile orașului, a stat de vorbă cu cetățenii, dar a vizitat și Piața Agroalimentară, unde a împărțit momente de bucurie cu producătorii locali.
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2021/06/LOGO-CONF-METAL-SRL-300x30.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2023/01/premiumstaff3-300x71.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/08/banner-pescuit-sarmasag-2-300x71.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/06/diana2-300x102.jpg)