Primarul Zalăului, Ionel Ciunt, a votat pentru un parteneriat solid între Primărie și CJ Sălaj
Primarul în funcție al Municipiului Zalău, Ionel Ciunt, a votat azi dimineață, la ora 9:30, împreună cu soția, la secția de votare amenajată la Grădinița nr 1 din Zalău.
La ieșirea de la urne liderul PSD Sălaj, Ionel CIunt, a declarat că a votat pentru un parteneriat serios și solid între Primăria Municipiului Zalău și Consiliul Județean Sălaj.
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2021/06/LOGO-CONF-METAL-SRL-300x30.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2023/01/premiumstaff3-300x71.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/08/banner-pescuit-sarmasag-2-300x71.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/06/diana2-300x102.jpg)