Program la ghișeele de încasare taxe și impozite, la începutul anului 2024
▶️Primăria Municipiului Zalău anunţă contribuabilii, persoane fizice şi persoane juridice, că în anul 2024 activitatea de încasare a impozitelor şi taxelor locale cu debit (impozite/taxe pe clădiri, impozite/taxe pe teren, impozite pe mijloacele de transport, taxe reclamă şi publicitate, etc.) va începe în data de ❗️08.01.2024.
Amenzile, taxele pentru eliberarea sau preschimbarea actelor de identitate și alte taxe fără debit se încasează începând de astăzi, ❗️03.01.2024.
![](https://i0.wp.com/monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2021/06/LOGO-CONF-METAL-SRL.jpg?resize=750%2C75)
![](https://i0.wp.com/monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/08/banner-pescuit-sarmasag-2.jpg?resize=748%2C177)
![](https://i0.wp.com/monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/06/diana2.jpg?resize=751%2C255)