![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
„Ne bucurăm că am refăcut cele două porțiuni de drum care puneau în pericol siguranța circulației și că acum traficul se poate desfășura în condiții foarte bune de la intrarea în județul Sălaj, dinspre Cluj, până în localitatea Valcău. Ne propunem ca în anii următori să abordăm și restul drumului, pentru a oferi un traseu sigur și modern pentru toți cei care folosesc această rută”, a precizat Dinu Iancu-Sălăjanu, președintele CJ Sălaj.