SC AVRIL SRL angajează inginer constructor (CCIA, CFDP, IE), inginer TCM, inginer topograf, inginer stiinta materialelor

 SC AVRIL SRL angajeaza inginer constructor (CCIA, CFDP, IE), inginer TCM, inginer topograf, inginer stiinta materialelor.

Atribuții:

• elaboreaza propuneri tehnice si financiare

• planifica, elaboreaza si executa planurile lucrarilor primite

• urmarirea executiei lucrarilor de constructii civile:

– coordonarea echipelor de muncitori

– urmarirea executiei subantreprizelor

– intocmirea fiselor de masuratori privind productia realizata;

– intocmirea evidentei zilnice a cantitatilor de lucrari executate si intocmirea situatiilor de plata lunare, cu obtinerea de la beneficiar a confirmarii acestora;

– intocmirea necesarului de materiale;

– intocmirea si verificarea pontajului lunar pentru personalul din subordine;

• asumarea responsabilitatii modului de executie si de respectarea cerintelor din legislatia interna, din proiectele de executie, din clauzele contractuale;

• – utilizarea exclusiva a documentatiei tehnice avizate si aprobate, precum si a aparatelor de masura si control avizate metrologic in toate lucrarile executate in santiere;

– isi insuseste documentatia de ofertare, stabileste materialele principale si solutiile tehnice aplicabile;

– stabileste solutii alternative, cand este cazul;

– analizeaza in detaliu documentatia pusa la dispozitie si cere completari daca este cazul;

– are obligatia de a respecta confidentialitatea informatiilor la care are acces in cadrul societatii.

Studii: studii de specialitate (inginerie)

Cerinte:

– cunostinte tehnice

– seriozitate si corectitudine față de clienții companiei

– capacitate de a lucra singur si in echipa

– atentie și îndemânare, grija la detalii

– cunostinte despre legislatia in domeniu

Persoana de contact:

Inspector resurse umane: Carmen Glodan 0751 225 693

email: avril@avril.ro

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *