Tragedie la Zalău! Un bărbat este resuscitat de SMURD
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/07/banner-paulo-gepa-300x34.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2021/06/LOGO-CONF-METAL-SRL-300x30.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/08/banner-pescuit-sarmasag-2-300x71.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/06/diana2-300x102.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2023/01/banner-site-centru-varstnici-ciobanca-300x30.jpg)
Un tragic eveniment s-a petrecut cu putin timp in urma. Un barbat care conducea un SUV inmatriculat in Sălaj ì sa facut rau, a orpit pe marginea drumului si a intrat in stop cardio respirator.
La fata locului a intervenit un echipaj de la Politia Rutiera Zalău si un echipaj Smurd.
Barbatul a fost resuscitat de catre echipajulmedical, iar manevrele continua. Echipajul medical se afla la fata locului si respecta protocolul medical.
Revenim cu detalii oficiale in cel mai scurt timp.