Spitalul Județean de Urgență Zalău vine în sprijinul pacienților din județul Sălaj prin deschiderea unui nou Cabinet ambulatoriu în specialitatea Neurologie.
![🗓️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5c/1/16/1f5d3.png)
Astfel, începând cu data de 07.02.2024 în cadrul Ambulatoriului de specialitate al Spitalului Județean de Urgență Zalău funcționează Cabinetul de Neurologie II în zilele de marți-vineri, în intervalul orar 08:00 – 15:00.
![👩🏽⚕️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9a/1/16/1f469_1f3fd_200d_2695.png)
![👏🏼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7a/1/16/1f44f_1f3fc.png)
Activitatea medicală în cadrul cabinetului este susținută de doamna doctor Laslău Cristina, medic primar neurologie, căreia dorim să îi mulțumim pe această cale pentru munca pe care o depune pentru pacienți.
![🗓️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5c/1/16/1f5d3.png)
Totodată, în cursul fiecărei zi de luni, în intervalul orar 08:00 – 15:00, doamna doctor Laslău Cristina va asigura buna funcționare a Cabinetului de Neurologie din cadrul Ambulatoriului de specialitate din Cehu Silvaniei.
![☎️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t22/1/16/260e.png)
Programările pentru consultații de specialitate în cadrul Cabinetului Neurologie II – Spitalul Județean de Urgență Zalău pot fi efectuate prin intermediul Fișierului de programări.
![☎️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t22/1/16/260e.png)
Programările pentru consultații de specialitate în cadrul Cabinetului Neurologie – Ambulatoriu de specialitate din Cehu Silvaniei pot fi efectuate prin apelarea numărului de telefon 0747277498.