VOLEI| SCM Zalău a bătut CSM Constanța chiar de Ziua Unirii Principatelor Române
Echipa SCM Volei Zalău s-a impus ieri, 24 ianuarie, în Sala Sporturilor, cu 3-1, scorul pe seturi 25-23, 36-38, 25-11, 25-13, în fața echipei CSM Constanța, într-un joc contând pentru etapa a 14-a a Diviziei A1 la volei masculin.
![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/2764.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
Următorul meci al SCM Zalău este în deplasare la Craiova, într-un meci din cadrul etapei a 15-a, a Diviziei A1 la volei masculin, programat sâmbătă, de la ora 18.00, în Sala Polivalentă din Craiova.
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2021/06/LOGO-CONF-METAL-SRL-300x30.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/08/banner-pescuit-sarmasag-2-300x71.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/06/diana2-300x102.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2023/01/banner-site-centru-varstnici-ciobanca-300x30.jpg)