Deputatul Sereș Deneș a primit la Parlament vizita unei delegații oficiale din Republica Polonă
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/07/banner-paulo-gepa-300x34.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2021/06/LOGO-CONF-METAL-SRL-300x30.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/08/banner-pescuit-sarmasag-2-300x71.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/06/diana2-300x102.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2023/01/banner-site-centru-varstnici-ciobanca-300x30.jpg)
Comisia pentru #administrație #publică și amenajarea teritoriului din Camera Deputaților, condusă de doamna președinte Simona Bucura-Oprescu, a primit astăzi, la Parlamentul României, vizita oficială a delegației Comisiei pentru guvernare locală si politică regională din Seimul Republicii Polone, #delegație condusă de președintele comisiei omoloage, domnul deputat Lawniczak Tomasz.
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2023/01/fara-cozi-01-300x300.png)
Prezent la eveniment a fost și deputatul Seres Denes, chestor și vicepreședinte al Comisiei pentru administrație publică și amenajarea teritoriului din Camera Deputaților.
![🤝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t64/1/16/1f91d.png)
![📚](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t49/1/16/1f4da.png)