Divizia A1 volei, etapa 15 | SCM Volei Zalău – Știința București
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/07/banner-paulo-gepa-300x34.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2021/06/LOGO-CONF-METAL-SRL-300x30.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/08/banner-pescuit-sarmasag-2-300x71.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/06/diana2-300x102.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2023/01/banner-site-centru-varstnici-ciobanca-300x30.jpg)
La mijlocul acestei săptămâni, echipa SCM Volei Zalău întâlnește pe teren propriu formația Știința București pentru a disputa meciul din etapa a XV-a din Divizia A1. Meciul se va disputa miercuri, 01.02, de la orele 18:00.
Știința București se clasează pe locul 10 în clasamentul Diviziei A1, cu 6 puncte acumulate. În ultima întâlnire dintre cele două echipe, în turul Diviziei A1, echipa zălăuană s-a impus cu scorul de 3-0.
Invităm toți suporterii voleiului zălăuan în sala sporturilor pentru a încuraja echipa noastră!
Partida va fi transmisă pe pagina de Facebook – SCM Volei Zalău.
![🏐](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t57/1/16/1f3d0.png)
![🏐](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t57/1/16/1f3d0.png)