Doliu la ISU Sălaj! Un pompier din Zalău a decedat la doar 42 de ani
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/07/banner-paulo-gepa-300x34.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2021/06/LOGO-CONF-METAL-SRL-300x30.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/08/banner-pescuit-sarmasag-2-300x71.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/06/diana2-300x102.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2023/01/banner-site-centru-varstnici-ciobanca-300x30.jpg)
Tristețe mare în rândul colectivului de la ISU Sălaj, după ce un pompier de doar 42 de ani de la Detașamentul Zalău a decedat subit, după ce inima a încetat să-i mai bată.
Din nefericire, în această dimineață inima colegului nostru, plt.adj. Pop Cosmin Vladimir a încetat să mai bată.
Cosmin, în vârstă de numai 42 de ani, a fost un camarad și un pompier care a făcut cinste armei, fiind încadrat din anul 2006, la Detașamentul Zalău. A fost un adevărat profesionist și un om deosebit.
Întregul personal al unității noastre împărtășește durerea pierderii atât de devreme a colegului nostru și adresează sincere condoleanțe familiei, în aceste momente de mare durere și tristețe.
Dumnezeu să-l ierte și să-l odihnească în pace!
Drum lin spre cer!