Eveniment deosebit organizat la Casa de Cultură a Orașului Șimleu Silvaniei – 3 aprilie
Primăria Orașului Șimleu Silvanie are bucuria de a vă invita la un eveniment deosebit care va avea loc în data de 03 Aprilie 2024, la Casa de Cultură a Orașului Șimleu Silvaniei.
La acest eveniment vor participa personalități remarcabile, printre care se numără Adrian Papahagi, Sever Voinescu și Teodor Baconschi. Va fi o seară va fi dedicată dialogului deschis și schimbului de idei pe teme de interes comun.
„Vă așteptăm cu drag să vă alăturați nouă pentru a fi martori la această întâlnire specială. Va fi o ocazie unică să interacționăm și să ne bucurăm de un moment deosebit în compania unor gânditori și personalități marcante”, este mesajul administrației locale.
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2021/06/LOGO-CONF-METAL-SRL-300x30.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2023/01/premiumstaff3-300x71.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/08/banner-pescuit-sarmasag-2-300x71.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/06/diana2-300x102.jpg)