Hoţ tânăr din Sălaj, face puşcărie în Satu Mare
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/07/banner-paulo-gepa-300x34.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2021/06/LOGO-CONF-METAL-SRL-300x30.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/08/banner-pescuit-sarmasag-2-300x71.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/06/diana2-300x102.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2023/01/banner-site-centru-varstnici-ciobanca-300x30.jpg)
În 25 februarie, poliţiştii din cadrul Serviciului de Investigaţii Criminale Satu Mare, în colaborare cu cei din cadrul Poliţiei Municipiului Satu Mare- Biroul de Ordine Publică, au pus în aplicare un mandat de executare a pedepsei cu închisoarea, emis de către Judecătoria Baia Mare, pe numele unei tinere, de 31 de ani, din judeţul Sălaj.
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2023/01/fara-cozi-01-300x300.png)
Persoana în cauză a fost condamnată la 1 an de închisoare pentru săvârşirea infracţiunii de furt. Aceasta a fost depusă în Penitenciarul Satu Mare.