Întâlnire între conducerea Primăriei municipiului Zalău și conducerea SCM Zalău
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2021/06/LOGO-CONF-METAL-SRL-300x30.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/02/mercator-1-217x300.jpg)
Primarul municipiului Zalău, Ionel Ciunt, viceprimarul Nicolae Fazakas și administratorul public, Călin Forț, au avut o întâlnire astăzi, în Sala Avram Iancu, din cadrul Primăriei Zalău cu conducerea clubului SCM Zalău și cu noul director.
În cadrul întâlnirii, primarul Ionel Ciunt i-a mulțumit fostului director, Marcel Doru Târle pentru munca depusă și i-a urat succes noului director, Claudiu Bujor.
De asemenea, Ionel Ciunt a transmis un mesaj tuturor celor din club prin care le-a cerut disciplină, seriozitate și cheltuirea în mod eficient a resursei financiare.
”Am avut astăzi o primă întâlnire cu conducerea clubului SCM Zalău și cu noul director. Am cerut disciplină, seriozitate și cheltuirea în mod eficient a resursei financiare, fiind convins că aceste măsuri solicitate înseamnă de fapt și performanță sportivă”, a transmis Ionel Ciunt.