Istanbul Street Food Festival vine la Zalău Value Center în perioada 23-26 septembrie
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2021/04/logo-fort-silvan.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2021/03/IMG-20210325-WA0019.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2021/03/IMG-20210325-WA0014.jpg)
Zalau Value Centre
te invită în perioada 23-26 septembrie, în intervalul 12:00 – 22:00, la un street food fest special: #DeliciiTurcești!
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
Vino în parcarea centrului nostru comercial, în zona terasei exterioare, delectează-te cu preparatele culinare turcești care mai de care mai alese, direct de pe mesele sultanilor: kebaburi delicioase, gözleme, su börek, tantuni, înghețată turcească, produse turcești de băcănie, baclava, renumitele plăcinte turcești și nu numai.
Haideți să descoperim împreună bogata și înmiresmata artă culinară turcească!