Katona Ibolya candidează pentru funcția de consilier județean pe lista UDMR Sălaj
![🇹🇩](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4d/1/16/1f1f9_1f1e9.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
Recent, am primit votul de încredere din partea Consiliului Reprezentanților Județeni ai UDMR pentru a candida la funcția de consilier județean, în calitate de reprezentant al tinerei generații! Această nominalizare este, pentru mine, un motiv de bucurie, o onoare și, mai presus de toate, o responsabilitate
Simt că este de datoria mea să:
![👩🏻⚖](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t99/1/16/1f469_1f3fb_200d_2696.png)
![🤝🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdf/1/16/1f91d_1f3fb.png)
![☀](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6d/1/16/2600.png)
Cred în tineri și cred că împreună putem dezvolta județul nostru!