![✔️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
Dotarea cu echipamente IT a 30 de biblioteci din județul Sălaj: Biblioteca Județeană, trei biblioteci orășenești – Șimleu Silvaniei, Jibou și Cehu Silvaniei și 26 de biblioteci rurale – Băbeni, Bălan, Bănișor, Benesat, Bobota, Bocșa, Boghiș, Camăr, Chieșd, Cizer, Coșeiu, Crasna, Crișeni, Hida, Lozna, Marca, Meseșenii de Jos, Mirșid, Năpradea, Nușfalău, Poiana Blenchii, Someș-Odorhei, Surduc, Șărmășag, Șimișna și Vârșolț.