O tânără de 25 de ani, din localitatea Șimleu, căutată de Poliție după ce fugit de acasă
La data de 9 aprilie a.c., polițiștii din cadrul Inspectoratului de Poliție Județean Sălaj au fost sesizați că, la data de 6 aprilie a.c., o tânără de 25 de ani, din localitatea Șimleu Silvaniei, județul Sălaj – SĂSĂRAN HERMINA IULIANA – a plecat voluntar din municipiul Zalău şi nu a mai revenit la domiciliu.
SEMNALMENTE: aproximativ 1,54 m înălțime, 60 de kg., față ovală, păr lung blond, ochi căprui, ocazional poartă lentile de contact de culoare verde.
ÎMBRĂCĂMINTE: La momentul plecării aceasta purta blugi negri, tricou albastru, geacă neagră, o pereche de pantofi sport negri cu o dungă albă și o gentă de culoare roșie.
Persoanele care pot oferi informaţii care să conducă la depistarea acesteia sunt rugate să sune la numărul unic de urgenţă – 112 ori să anunţe cea mai apropiată unitate de poliţie.
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2021/06/LOGO-CONF-METAL-SRL-300x30.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2023/01/premiumstaff3-300x71.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/08/banner-pescuit-sarmasag-2-300x71.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/06/diana2-300x102.jpg)