Peste 1000 de liberali au ieșit în marș pe străzile din Zalău, demonstrând forță și unitate
![↗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t46/1/16/2197.png)
În fruntea armatei liberale s-au aflat Dinu Iancu Sălăjanu, președintele în funcție al Consiliului Județean Sălaj, Claudiu Bârsan – candidatul PNL la Primăria Zalău, Cristian Lazăr, primarul Șimleului, primarii de comune, Paul Maghiu, administratorul public al județului, Dumitru Blaga, consilier județean PNL, Crișan Dana, consilier județean PNL, dar și consilieri municipali, etc.
La comanda Partidului Național Liberal Filiala Sălaj, realizat de SC Monitorul de Salaj Media SRL. Cod AEP 21240015
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2021/06/LOGO-CONF-METAL-SRL-300x30.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2023/01/premiumstaff3-300x71.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/08/banner-pescuit-sarmasag-2-300x71.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/06/diana2-300x102.jpg)