Primarul Mihai Lazăr (PNL) a votat pentru comunitate și pentru șimleuani
Primarul în funcție al Orașului Șimleu Silvaniei, Mihai Lazăr, a votat în această dimineață cu gândul de a continua proiectul pentru Șimleu, început în urmă cu 2 ani și 10 luni.
Am votat pentru comunitatea noastră, pentru șimleuani și pentru a duce la capăt un proiect pe care l-am început în urmă cu trei ani.Am arătat că facem treabă bună pentru Șimleu și cred că împreună vom câștiga!Duminică frumoasă tuturor! – Mihai Lazăr.
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2021/06/LOGO-CONF-METAL-SRL-300x30.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2023/01/premiumstaff3-300x71.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/08/banner-pescuit-sarmasag-2-300x71.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/06/diana2-300x102.jpg)