Programul festivităților de deschidere a anului școlar 2021-2022 pentru fiecare unitate de învățământ

Centralizator_festivitate de deschidere a anului școlar 2021-2022
Unitatea școlară (PJ) Locul de desfășurare a festivității Ora începerii
1 SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 AGRIJ CURTEA SCOLII 9.00
2 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 ALMAȘU CURTEA SCOLII 09:00
3 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 JEBUCU CURTEA SCOLII 10:00
4 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „AVRAM IANCU” ALUNIȘ Curtea școlii 10
5 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BĂBENI CURTEA SCOLII 09.00
6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BĂLAN CURTEA ȘCOLII 8.30 Gîlgău Almașului și ora 10.00 Bălan
7 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BĂNIȘOR Curtea școlii 9.00 la Școala Primară Peceiu ora 10,00
8 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GHEORGHE ȘINCAI” BOBOTA Curtea școlii 8.00 la Școala Derșida și ora 9 .00la Bobota
9 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „SIMION BĂRNUȚIU” BOCȘA Curtea școlii 10:00
10 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BOGHIȘ Curtea scolii 10.00
11 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BORLA Curtea școlii 9.00
12 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BUCIUMI Parcul din fata scolii 9.00
13 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CAMĂR Curtea școlii 09.00
14 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CARASTELEC Curtea școlii 9.00
15 LICEUL TEHNOLOGIC „GHEORGHE POP DE BĂSEȘTI” CEHU SILVANIEI Curtea școlii 9.00
16 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ANDREI MUREȘANU” CEHU SILVANIEI Terenul de sport 8.30
17 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GYULAFFY LASZLO” CEHU SILVANIEI Curtea scolii 9.00
18 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CHIEȘD Terenul de sport 9.00
19 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „HOREA” CIZER CURTEA SCOLII 9.00
20 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 COȘEIU CURTEA SCOLII 9.00 la Scoala Archid si ora 10.00 la Scoala Coseiu
21 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MARCUS AURELIUS” CREACA CURTEA SCOLII 9.00
22 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „VASILE BREBAN” CRIȘENI Curtea școlii 9,00 la Școala și Gradinița Cristur/ 9,30 la Școala și Grădinița Crișeni, ora 10,30 Școala și Grădinița Gîrceiu
23 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CRISTOLȚ Curtea școlii 9
24 LICEUL TEHNOLOGIC „CSEREY-GOGA” CRASNA Curtea corp A(gimn,lic)/Curtea corp D(primar) 9.00/10.00
25 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CUZĂPLAC CURTEA SCOLII 10:00
26 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DOBRIN Curtea școlii 9
27 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DRAGU CURTEA SCOLII 9.00
28 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 FILDU DE MIJLOC Curtea școlii 08:30
29 LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 GÂLGĂU Curtea școlii 9,00
30 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 GÂRBOU Curtea școlii 9,00
31 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „AVRAM IANCU” HALMĂȘD Curtea scolii 09:00
32 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 HERECLEAN Curtea şcolii 9
33 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 PANIC Curtea școlii 9.00 Școala Gimn. Guruslău și Școala Primară Dioșod, 10.00 Școala Gimn. Nr.1 Panic
34 LICEUL TEHNOLOGIC „LIVIU REBREANU” HIDA Parcul central 10
35 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 HOROATU CRASNEI Curtea școlii 9.00 Horoatu Crasnei/10.30 Stirciu
36 LICEUL TEHNOLOGIC „IOACHIM POP” ILEANDA Curtea școlii 09:00
37 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 IP Curtea școlii 10.00 Ip,8.30 Cosniciu de jos, 9.30 Zauan
38 LICEUL TEHNOLOGIC „OCTAVIAN GOGA” JIBOU Curtea şcolii 9
39 LICEUL TEORETIC „ION AGÂRBICEANU” JIBOU Curtea şcolii 9,00
40 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „LUCIAN BLAGA” JIBOU Curtea școlii 09:00
41 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 LETCA Curtea scolii 09:00
42 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 LOZNA Curtea școlii 10
43 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 MĂERIȘTE Curtea școlii 9,00
44 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 MARCA CURTEA ȘCOLII 9
45 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 AGHIREȘ CURTEA ȘCOLII 8.15
46 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 MIRȘID CURTEA SCOLII 9,00 Școala și Grădinița Mirșid, 9,30 la Școala și Grădinița Popeni
47 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „TRAIAN CREȚU” NĂPRADEA CURTEA ȘCOLII 9.00 CHEUD 10.00
48 LICEUL TEHNOLOGIC „PETRI MOR” NUȘFALĂU Curtea școlii 9.00 gimnazial, 10.00 primar
49 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 PERICEI Curtea școlii 9
50 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 PLOPIȘ Curtea școlii 9.00 Școala Gimnazială nr. 1 Plopiș, 10.00 Școala Gimnazială Iaz, 11.00 Școala Gimnazială nr. 1 Făgetu
51 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GHEORGHE MUNTEANU” POIANA BLENCHII Curtea școlii 10
52 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 ROMÂNAȘI Curtea școlii 10
53 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 RUS Curtea Scolii 10
54 ȘCOALA PROFESIONALĂ SÂG Curtea școlii 9
55 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PETRE DULFU” SĂLĂȚIG Curtea scolii 9
56 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DEJA Curtea școlii 9
57 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „SZIKSZAI LAJOS” ȘAMȘUD Curtea scolii 9
58 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 SÂNMIHAIU ALMAȘULUI Curtea scolii ora 9, Scoala Sânmihaiu-Almașului și Școala Primară Sânta Maria / ora 11 Școala Primară Bercea
59 LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SĂRMĂȘAG Curtea școlii ora 9
60 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 ȘIMIȘNA Curtea școlii ora 9.00
61 COLEGIUL NAȚIONAL „SIMION BĂRNUȚIU” ȘIMLEU SILVANIEI Curtea școlii, clădirea 1 ora 9,00
62 COLEGIUL TEHNIC „IULIU MANIU” ȘIMLEU SILVANIEI Curtea scolii 08:45
63 LICEUL TEHNOLOGIC „IOAN OSSIAN” ȘIMLEU SILVANIEI Curtea scolii 09:30
64 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „BATHORY ISTVAN” ȘIMLEU SILVANIEI Curtea scolii 9.30
65 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „HOREA” ȘIMLEU SILVANIEI Curtea școlii 9,3
66 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „SILVANIA” ȘIMLEU SILVANIEI Curte clădire B 8.30
67 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 PUSTA Curtea școlii 10:30
68 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „VASILE LUCĂCEL” SOMEȘ ODORHEI Curtea școlii ora 9.00
69 LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SURDUC Curtea școlii ora 9.30
70 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „AURELIA ȘI LAZĂR COSMA” TREZNEA Curtea scolii ora 10.00
71 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 VALCĂU DE JOS Sala de clasa(Scoala este in renovare) 9
72 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 VÂRȘOLȚ curtea școlii 10
73 COLEGIUL NAȚIONAL „SILVANIA” ZALĂU curtea colegiului 9
74 COLEGIUL TEHNIC „ALESANDRU PAPIU ILARIAN” ZALĂU Curtea școlii 9
75 LICEUL CU PROGRAM SPORTIV „AVRAM IANCU” ZALĂU Curtea scolii ora 9,00
76 LICEUL DE ARTĂ „IOAN SIMA” ZALĂU Curtea școlii 9
77 LICEUL ORTODOX „SF. NICOLAE” ZALĂU Curtea școlii Ora 10.00 ciclul primar la Școala Gimnazială ”I. Maniu”,ora 11.00 gimnaziu și liceu la Lic. Tehn. V. Gelu
78 LICEUL PEDAGOGIC „GHEORGHE ȘINCAI” ZALĂU Curtea școlii 09:00
79 LICEUL REFORMAT „WESSELENYI” ZALĂU Biserica Reformată din Centru ora 9:00 gimnazial, liceal
ora 11:00 primar
80 LICEUL TEHNOLOGIC „MIHAI VITEAZUL” ZALĂU Terenul sintetic 08:30
81 LICEUL TEHNOLOGIC „VOIEVODUL GELU” ZALĂU Curtea școlii 9, 00
82 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CORNELIU COPOSU” ZALĂU Curtea școlii ora 9 gimnaziu
ora 10 primar
83 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GHEORGHE LAZĂR” ZALĂU Curtea școlii 9
84 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „IULIU MANIU” ZALĂU Curtea școlii 9
85 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAI EMINESCU” ZALĂU Curtea școlii ora 9,30 – clasele primare
ora 10,30 – clasele gimnaziale
86 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „POROLISSUM” ZALĂU Curtea şcolii 9
87 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „SIMION BĂRNUȚIU” ZALĂU Curtea şcolii 9
89 ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ „CHRISTIANA” ZALĂU Biserica „Sfanta Vineri” Zalău 12:00
91 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 ZALHA Curtea scolii 9
92 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 ZIMBOR Parcul din fata scolii 10

 

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.