SC Cumpăna angajează Șofer/Agent vânzări în loc. Cizer pentru livrare în județul Sălaj

S.C. CUMPĂNA 1993 S.R.L. angajează : Sofer/ Agent de livrare in localitatea Cizer pentru livrare in județul Sălaj.

Responsabilități:

Livrarea produselor ( bidoane apă 11L si 19L) și serviciilor la client, la timp, de calitate și eficient

Livrarea către clienți a comenzilor preluate de agenții de vânzări ai companiei în condiții de deplină siguranță

Rezolvarea operativă a problemelor apărute la clienți pe partea de livrări

Încasarea contravaloarea facturilor cu plata pe loc: emiterea chitanțe, întocmirea borderou de încasări

Predarea banilor încasați, conform chitanțelor, cel târziu a doua zi după încasare

Asigurarea bunei întrețineri a mijlocului de transport

Cerințe:

Permis de conducere categoria B

Orientare către client

Excelente abilități de comunicare, spirit de echipă

Bună cunoaștere a zonei arondate

Beneficii:

Bonusuri, tichete de masă

Program de lucru: Luni-Vineri

Pachet salarial atractiv si motivant, care include: bonusuri de performanta, tichete de masa.

Contact : hr@cumpana.ro tel. 0726736978

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *