SCM Volei Zalău joacă pe teren propriu ultimul meci din tur, împotriva CS Olimpia București
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2021/12/brazi-logo-camar.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2021/09/IMG-20210921-WA0004.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2021/06/LOGO-CONF-METAL-SRL.jpg)
SCM VOLEI ZALAU va juca miercuri, 15.12.2021 pe teren propriu ultimul meci din turul Campionatului National de volei, programat in cadrul etapei a XI-a, in compania echipei CS Olimpia Tiranii Bucuresti. Partida se va desfasura in Sala Sporturilor din Zalau, cu incepere de la orele 18.00.
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2021/03/IMG-20210325-WA0014.jpg)
Participarea publicului va fi permisa in conformitate cu normele legale in vigoare, respectiv:
– pana la maxim 50% din capacitatea maxima a spatiului, cu asigurarea unei distante de min. 1 metru intre persoane si purtarea mastii de protectie.
– accesul este permis doar pentru persoanele vaccinate impotriva virusului SARS-CoV-2 si pentru care au trecut 10 zile de la finalizarea schemei complete de vaccinare, persoanele care se afla in perioada cuprinsa intre a 15-a zi si a 180-a zi ulterioara confirmarii infectarii cu virusul SARS-CoV-2, respectiv persoanelor care prezinta rezultatul negativ al unui test RT-PCR pentru infectia cu virusul SARS-Cov-2 nu mai vechi de 72 de ore sau al unui test antigen rapid pentru infectia cu SARS-Cov-2 nu mai vechi de 48 de ore.
Intrarea spectatorilor va fi libera! Partida va fi transmisa live pe pagina de facebook a clubului.