SCM Volei Zalău pierde acasă cu liderul Steaua București
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/07/banner-paulo-gepa-300x34.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2021/06/LOGO-CONF-METAL-SRL-300x30.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/08/banner-pescuit-sarmasag-2-300x71.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/06/diana2-300x102.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2023/01/banner-site-centru-varstnici-ciobanca-300x30.jpg)
FINAL: SCM Zalău 0-3 Steaua București (18-25; 23-25; 21-24)
Înfrângere în fața liderului în meciul de astăzi.
Pentru echipa noastră urmeaza o săptamână în care sunt planificate două meciuri, împotriva formației Dinamo București în cadrul returului din Cupa României respectiv meciul din cadrul etapei a XVIII-a contra CSM Suceava.
🏐 HAI ZALĂU! 🏐