Trei autoturisme implicate într-un eveniment rutier în localitatea Crasna
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/07/banner-paulo-gepa-300x34.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2021/06/LOGO-CONF-METAL-SRL-300x30.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/08/banner-pescuit-sarmasag-2-300x71.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/06/diana2-300x102.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2023/01/banner-site-centru-varstnici-ciobanca-300x30.jpg)
Marţi dimineață în jurul orei 10.00, trei autoturisme înmatriculate în județul Sălaj s-au ciocnit în centrul localităţii Crasna, în apropiere de sediul Primărie.
În accident au fost implicate două autoturisme marca Volkswagen şi un autoturism marca Audi. Evenimentul a avut loc la o intersecţie, probabil pe fondul neatenției.
Poliția a transmis că nu au fost înregistrate victime, doar pagube materiale, astfel că evenimentul a fost soluționat ca și tamponare.