Viceprimarul Jiboului Vlad Pașcalău apreciat public de mai mulți miniștrii din Guvernul României
Vlad Pașcalău, viceprimarul Jiboului care se pregătește de al doilea mandat, a dat lovitura cu proiectul lui de suflet „Viceprimar pentru o zi” .
Viceprimarul Jiboului, Vlad Pașcalău , cel care a inițiat poiectul “Viceprimar pentru o zi” ajuns la a III-a ediție , a primit laude din partea multor personalități precum ministrul Familiei, Natalia Intotero, ministrului Digitalizării, Bogdan Ivan sau din partea șefului Cancelariei prim-ministrului, Mihai Ghigiu.
Și organizația de tineret a PSD la nivel național TSD România a transmis cuvinte de laudă la adresa colegului lor, Vlad Pașcalău – președintele TSD Sălaj.
Mai mulți miniștrii au transmis că vor preluat ideea proiectului și-l vor implementa la nivel guvernamental.
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2021/06/LOGO-CONF-METAL-SRL-300x30.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2023/01/premiumstaff3-300x71.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/08/banner-pescuit-sarmasag-2-300x71.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2022/06/diana2-300x102.jpg)