Spectacolul muzical‐coregrafic „Dor de cântec și de joc” joi 1 iulie, oferit de Primăria Zalău
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2021/04/logo-fort-silvan.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2021/03/IMG-20210325-WA0019.jpg)
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2021/03/IMG-20210325-WA0014.jpg)
Primaria Municipiului Zalău și Casa Municipală de Cultură Zalău va invită la spectacolul muzical‐coregrafic „Dor de cântec și de joc” joi 1 iulie 2021 ora 18⁰⁰ cu: Ansamblul Artistic Profesionist „Porolissum”, Andreea Voica și Deian Galetin, Vasile Coca, Aurora Moga Popovici, Andreea Vălean Indrecan, Claudiu Costinaș, Ionuț Albert, Denisa Minodora Rolnic, Andrei Opriș și Iulia Sârbu.
![](http://monitoruldesalaj.ro/wp-content/uploads/2021/06/202763612_2108781065927029_8552491907180216303_n-732x1024.jpg)
Spectacolul va avea loc la Casa de Cultură a Sindicatelor din Zalău. Prețul unui bilet este de 15 lei.
Biletele se găsesc la Casa Municipală de Cultură Zalău începând de miercuri 23 iunie 2021 după următorul program: Luni-Joi: 10⁰⁰-18⁰⁰ / Vineri: 10⁰⁰-13⁰⁰.